top of page

Tipsport
Malta Cup 2023

  TÝMY  

OHLASY

Určitě bychom turnaj doporučili dál, pro nás to byly dva skvělé zápasy
a tréninkový týden po všech stránkách ve skvělých podmínkách...

Martin Švejnoha
WSG Tirol

DAY 3: WSG Tirol - AS Trenčín 3:1, SV Sandhausen - Trinity Zlín 2:1

Základní skupiny Tipsport Malta Cupu ve středu 17. ledna 2023 uzavřely dva zápasy hrané na národním maltském stadionu Ta Qali. Dopolední utkání (11:00) mezi rakouským WSG Tirol a slovenským AS Trenčín skončilo po bezbrankovém poločase výhrou rakouského klubu 3:1, i když prohrával 0:1. Ve 14:00 se rozehrál duel německý SV Sandhausen proti českému klubu Trinity Zlín. Zlín šel do vedení, ale dvě penalty v závěru poločasu duel otočily a po změně stran už se nic podstatného v zápase nestalo. Zápasy tak zároveň rozhodly i o tom, kdo s kým se utká v zápasech o umístění. Zápas o 5. místo odehrají Trnava - Trenčín, o 3. místo se utká Zlín s Libercem a do finále Tipsport Malta Cupu se dostal rakouský Tirol proti klubu 2. bundesligy Sandhausenu.


Sandhausen spoléhá na služby českého kanonýra, bývalého hráče Sparty Praha, Matěje Pulkraba

WSG Tirol - AS Trenčín 3:1 (0:0)

Góly: 77. (pen.) Ogrinec, 85. a 92. Forst - 46. Ibrahim.

Sestava WSG Tirol: Oswlad - Rogelj, Stumberger, Bacher, Schulz, Tomic, Rinaldi, Sabitzer, Sulzbacher, Üstündag, Prica. Náhradníci: Ozegovič, Beccari, Behounek, Okungbowa, Ranacher, Jaunegg, Naschberger, Forst, Ertlthaler, Ogrinec, Bauernfeind, Müller, Blume, Tipotsch, Skrbo, Prelec. Trenér: Thomas Silberberger.

Martin Švejnoha, asistent trenéra Tirolu: Všechny zápasy se zahraničními soupeři jsou cenné, je to jiný styl fotbalu. Věděli jsme, že Trenčín chce hrát fotbal, ale že je můžeme potrestat po ztrátě míče. Tým dokázal na nepříznivý vývoj zareagovat, i když tam bylo asi větší riziko, než by si trenéři přáli.

Sestava AS Trenčín: Kukučka - Mičuda, Bagin, Stojsavljevič, Šebeň, Oladoye, Dos Santos, Hollý, Kmeť, Emeka, Okunola. Náhradníci: Vozinha, Sláviček, Yem, Pires, Ďuriška, Kozlovský, Gajdoš, Soares, Bainovič, Murko, Praženka, Ibrahim. Trenér: Marián Zimen.

Marián Zimen, trenér, Trenčín: Zápas mi ukázal asi druhou tvář toho, jak chceme hráč, bylo tam méně pozitivních stránek. První dotyk a přihrávka kvalitní nám dnes chyběly, to je základ. Ale jsme v určité fázi přípravy a to se možná projevilo i v zápase. Hlavně jsme chtěli rozložit zátěž mezi hráče, což se povedlo. chtěli jsme si vyzkoušet, co každý hráč přinese, ať člen základní sestavy nebo hráč širšího kádru.

 

SV Sandhausen - FC Trinity Zlín 2:1 (2:1)

Góly: 40. Calhanoglu (pen.), 45+1. Bachmann (pen.) – 17. Simerský.

SV Sandhausen: Dumic - Pulkrab, Höhn, Ajdini, Calhanoglu, Ritzmaier, Papela, Bachmann, Framberger, Rehnen, Evina. Náhradníci: Zhirov, El-Zeni, Ch. Kinsombi, D. Kinsombi, Ochs, Zenga, Diekmeier, Königsmann, Kutucu, Diakhite, Sicker, Esswein, Burcu, Okoroji, Ganda, Grawe.

FC Trinity Zlín: Dostál - Cedidla, Simerský, Kolář, Didiba, Fillo, Hlinka, Dramé, Čanturišvili, Balaj, Kozák. Náhradníci: Rakovan - Jeřábek, Bartošák, Hrubý, Kovinič, Fantiš, Slončík, Silný, Šiška, Vukadinovič, Hellebrand. Trenér: Pavel Vrba.

Předzápasové kurzy sázkové kanceláře Tipsport. www.tipsport.cz


visit-malta_RET.png
logo maltský svaz_RET.png
ČT_sport_logo.png
bottom of page